Na úvod » Příslušenství » Řidítka » Nástavce řidítek Accel Vario TBM-01-BK22
Nástavce řidítek Accel Vario TBM-01-BK22
Číslo výrobku:
A13515
EAN:
Výrobce:
Naše cena s DPH:
Naše cena bez DPH:
Množství na prodejně:
1
Termín dodání:
skladem
ks
Popis výrobku
- vyrobeno ze slitiny hliníku
- opracováno CNC stroji
-pouze na řidítka 22mm !!
- vyvýšení 25 mm
-variabilní nastavení ( posunutí řidítek +/- 35mm)